Brzdąc w Bibliotece: DZIEŃ MAMY

24 maja po raz kolejny powitaliśmy naszych najmłodszych czytelników na  piątkowych zajęciach ,,Brzdąc w bibliotece”. Motywem przewodnim dzisiejszych zajęć był Dzień Mamy.

Na początku brzdące wysłuchały bajkę z serii Tupcio Chrupcio pt. „Mama Tupcia Chrupcia idzie do pracy” oraz już znanej i lubianej serii ,,Kicia Kocia- jest chora” Anity Głowińskiej. Następnie przystąpiły, do znanej już im doskonale, zabawy z kolorową chustą i nową piosenką pt. „A ja wolę moją mamę” Majki Jeżowskiej. Brzdące dzielnie pokonywały „tor przeszkód” z długim tunelem, był to znakomity trening zdolności motorycznych.

Następnie maluchy miały możliwość stworzyć z bibuły piękne, kolorowe i długie spódnice dla mam, poprzez przyklejanie, wyciętych pasków kolorowej bibuły na narysowanych, na brystolu sylwetkach mam. Dzieci stworzyły również piękne prace plastyczne przedstawiające kochane mamusie.

Serdecznie dziękujemy za kolejne miło spędzone zajęcia Na następne zapraszamy już za tydzień.