Brzdąc w Bibliotece: KOLOROWE BALONIKI

31 maja po raz kolejny, a zarazem ostatni w tym roku szkolnym powitaliśmy naszych najmłodszych czytelników na  piątkowych zajęciach ,,Brzdąc w bibliotece”.

Na początku brzdące wysłuchały bajkę dobrze im znaną  i lubianą z serii ,,Kicia Kocia- na placu zabaw” Anity Głowińskiej. Następnie przystąpiły, do znanej już im doskonale, zabawy z kolorową chustą przy melodiach ulubionych piosenek. Brzdące dzielnie pokonywały „tor przeszkód” z długim tunelem, który był znakomitym treningiem zdolności motorycznych.

Następnie maluchy miały możliwość stworzyć piękne, kolorowe pęki balonów lecące prosto do nieba, poprzez przyklejanie kolorowych balonów na narysowanych sznurkach na brystolu. Dzieci stworzyły również piękne prace plastyczne przedstawiające kolorowe balony.

Serdecznie dziękujemy za kolejne miło spędzone zajęcia! Na następne zapraszamy we wrześniu.