Wakacje w bibliotece w Stanowicach

Wytężali umysły przy rozwiązywaniu zagadek, labiryntów, krzyżówek czy rebusów.

W Bibliotece Publicznej w Stanowicach w lipcu i sierpniu prowadzone były wakacyjne zajęcia dla dzieci. Uczestnicy letnich spotkań w Bibliotece brali udział w zajęciach związanych z książką, rozwijały zdolności plastyczne wykonując ilustracje do czytanych tekstów oraz malowanki i prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik.

Wytężali umysły przy rozwiązywaniu zagadek, labiryntów, krzyżówek czy rebusów.

Był również czas na edukacyjne gry komputerowe, planszowe, puzzle oraz gry i zabawy na wolnym powietrzu. Dzieci uczestniczące w wakacyjnych zajęciach miały okazję twórczo spędzić wolny czas, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności plastyczne, a przy tym dobrze się bawić. Biblioteka Publiczna w Stanowicach dziękuje uczestnikom za udział w zajęciach oraz za miło spędzony czas.

Wioletta KwiatkowskaBiblioteka Publiczna w Stanowicach