Teatr edukacyjny pt. “Rozbójnik Rumcajs”

„W bibliotece rosnę – edycja 2019”

Na dzisiejszym spotkaniu w ramach programu „W bibliotece rosnę – edycja 2019” wspólnie integrowały się i oglądały bajkę maluszki wraz z rodzicami, przedszkolaki z Przedszkola w Jaroszowie, Stanowicach oraz  przedszkolaki z Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu. Bajkę pt. „Rozbójnik Rumcajs” zagrali aktorzy z Teatru Duet z Krakowa. Zaprezentowana bajka była opowieścią o wartościach rodzinnych, miłości, przyjaźni, wsparciu i wzajemnej życzliwości. Przedstawienie pokazało, że warto żyć w zgodzie z naturą, dbać o otaczające nas środowisko. Aktorzy zaprezentowali, również najmłodszym dobra natury, które można znaleźć w lesie, dzieci z chęcią brały udział w przedstawieniu oraz z dużym zaciekawieniem śledziły losy bohaterów.

Agata Sztandera – p.o. Dyrektora