Biblioteka w Jaroszowie – nowości książkowych ciąg dalszy…

Zapraszamy ponownie do naszej biblioteki, gdzie wciąż rozszerzamy naszą kolekcję o fascynujące nowości literackie. Tym razem przygotowaliśmy dla naszych czytelników prawdziwą paletę literackich doznań, które poruszają różnorodne tematy i gatunki. Od kryminałów po reportaże, od historii po powieści psychologiczne – każdy znajdzie coś dla siebie!

Kryminalne Intrygi:

“Noc szpilek” autorstwa Santiago Roncagliolo – Zagadkowy thriller, który składa się z intrygujących zwrotów akcji i niespodziewanych rozwiązań.

“Tęsknię za Tobą” autorstwa Harlana Cobena – Wciągająca powieść, która snuje wokół siebie intrygi, miłość i tajemnice.

“Uczynkiem i zaniedbaniem” autorstwa Mariusza Kaniosa – Refleksyjna powieść, która zadaje pytania o moralność i odpowiedzialność.

“Ptasznik” autorstwa Marka Stelara – Intrygujący thriller, który wciąga czytelnika w sieć zagadek i niebezpieczeństw.

“Sześć powodów by umrzeć” autorstwa Marty Zaborowskiej – Przerażająca opowieść o tajemnicach i zbrodniach, które drzemią w z pozoru spokojnej społeczności.

“Tyle groźnych miejsc” autorstwa Stacy Willingham – Wciągający thriller, który przypomina o tym, że czasem największe zagrożenia czekają w najmniej spodziewanych miejscach.

Reportaże i Historie Realne:

“Siostry pod wschodzącym słońcem” autorstwa Heather Morris – Poruszająca historia oparta na faktach, która ukazuje siłę ludzkiego ducha i przyjaźni w obliczu najtrudniejszych czasów.

“Patożycie. Z notatnika kuratora sądowego” autorstwa Piotra Matysiaka – Wstrząsające relacje z życia kuratora sądowego, które odkrywają przed czytelnikiem nieznane oblicza polskiej rzeczywistości.

“Kamienie musiały polecieć. Wymazywana przeszłość Podlasia” autorstwa Anety Prymak-Oniszk – Porywający reportaż, który odsłania nieznane fakty z historii regionu i przypomina o ważnych wydarzeniach.

Historie Społeczne i Kulturowe:

“Gomora” autorstwa Artura Nowaka i Stanisława Obierka – To niezwykły reportaż o Kościele, który rzuca światło na mroczne zakamarki jego struktur i wydarzeń. Książka odsłania kulisy życia kościelnego, ukazując jego złożoność i konflikty, które skrywają się za fasadą religijnego instytutu.

“Korea. Nowa historia Południa i Północy” autorstwa Victora D. Cha i Ramona Pacheco Pardo – Fascynująca podróż przez historię i kulturę Korei, która rozwiewa liczne stereotypy.

Literackie perełki:

“Polak” autorstwa J.M. Coetzee – Zaskakująca opowieść o tożsamości i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie.

Zachęcamy do odwiedzin i czytania!