FILIA W JAROSZOWIE – Nowe Mangi, które musisz poznać!

Zapraszamy wszystkich miłośników mangi do naszej biblioteki, gdzie czekają na Was najnowsze perełki! Niezależnie od tego, czy jesteście fanami przygód ninja, emocjonujących thrillerów kryminalnych, czy też szukacie czegoś pełnego magii i tajemnic, mamy coś specjalnego dla każdego z Was.

“Naruto” Tom 4

Dla tych, którzy kochają niezapomniane przygody ninja, kontynuacja “Naruto” to absolutna konieczność. W czwartym tomie Naruto i jego przyjaciele stają przed kolejnymi wyzwaniami, które przetestują ich umiejętności, lojalność i determinację. Idealne dla młodszych czytelników, którzy uwielbiają dynamiczną akcję i niezwykłe przyjaźnie.

“Death Note” Tom 4

Przygotujcie się na kolejną dawkę niepokojących intryg i psychologicznego napięcia w czwartym tomie “Death Note”. Świat światła i ciemności toczy swoją zaciętą grę, a czytelnicy będą śledzić kolejne posunięcia inteligentnych protagonistów, Lighta i L, w ich nieustającej walce o sprawiedliwość. Ta seria z pewnością zainteresuje starszych czytelników, którzy lubią złożone historie o moralności i władzy.

Całkowicie nowe tytuły to:

“Jujutsu Kaisen” (2 tomy)

Przeniknijcie w świat nadprzyrodzonych walk i demonicznych mocy w “Jujutsu Kaisen”. Główny bohater, Yuji Itadori, zostaje wciągnięty w niebezpieczną walkę przeciwko przerażającym klątwom, a jego los zostaje spleciony z tajemniczymi artefaktami. Dynamiczne walki i wciągająca fabuła czekają na czytelników, którzy pragną emocji i magii.

“Czarośledztwo”

Dla fanów detektywistycznych zagadek i magicznych przygód, “Czarośledztwo” to idealna propozycja. Pewnego dnia Kaho, książkoholiczka, uchyla drzwi Sekretnej Biblioteki i przypadkiem wypuszcza na wolność ,,magiczne książki”, które żyją własnym życiem. Biorąc odpowiedzialność za swój czyn, Kaho staje na czele Komitetu ds Sekretnej Biblioteki, który sprawuje pieczę nad niesfornym księgozbiorem. Razem z Hayamą, również członkiem Komitetu, bohaterka udaje się w pogoń za postaciami, które uciekły z kart ksiąg. Jaką tajemnicę skrywają ci przedziwni uciekinierzy?

“50cm życia” (komplet 3 tomów)

To krótka, ale wzruszająca Manga opowiadająca o dwóch bezpańskich kotach. Człowiek to dla nich jedynie dostarczyciel pokarmu. Pewnego razu spotykają kobietę – Yoshino Naritę, do której od pierwszej chwili pałają nienawiścią. Obie strony nie pozostawiają po sobie najlepszego wrażenia, jednak to spotkanie odmieni życia obu kotów i jednego człowieka.

„Cześć, Michael!”

Czy znacie już rudego kota Michaela? Jeśli nie, to czas najwyższy to zmienić! W tomiku znajdziecie 18 nowych opowiadań o naszym ulubionym kocie. A wszystkie w pełnym kolorze! Czy czarujący Michael zawita również do Waszych domów? To zabawna Manga dla najmłodszych czytelników.

Zapraszamy do odwiedzin.