Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem

26 maja w ramach Tygodnia Bibliotek, w Publicznej Szkole Podstawowej  nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Strzegomiu odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem – dziennikarzem, reportażystą,  pisarzem powieści sensacyjno-przygodowych, organizatorem wypraw i szkół przetrwania. W spotkaniu brała udział młodzież z klas: IV – VIII.

Podczas spotkania autor opowiadał  o swoich niezwykłych wyprawach i przedstawił wiele ciekawych historii, które zainspirowały go do napisania kolejnych serii  książek. Uczniowie, zarówno starsi, jak i młodsi z zaciekawieniem słuchali pisarza, który bardzo interesująco mówił o swoich podróżach, spotkaniach z niezwykłymi kulturami, pokazywał zdjęcia z Puszczy Amazońskiej i wskazywał na konieczność uczenia się języków obcych. Pod koniec spotkania pisarz zaprezentował kilka chwytów samoobrony.

Spotkanie było niezwykle fascynujące, dynamiczne i ciekawe a opowieści pisarza budziły żywe reakcje wśród uczniów – podziw, zaskoczenie, czy salwy śmiechu.

Po spotkaniu można było kupić książki  z dedykacją autora.

Krzysztof Petek – autor książek sensacyjno-przygodowych dla wszystkich pokoleń. Adept amerykańskich szkoleń technik konstrukcji fabularnej powieści, systemów wizualizacji, budowy bohatera i zarządzania rekwizytem.
W książkach i publikacjach promuje empatię, otwartość na różnorodność kulturową i aktywną pomoc potrzebującym.

Liczne podróże pozwalają mu zbierać materiał do powieści na różnych kontynentach, dzięki czemu podczas spotkań autorskich może pokazać fotografie i opowiedzieć o spotkaniach z niezwykłymi zwyczajami.

Czytelników swoich książek zabiera na doroczne obozy survivalowe, prowadzi szkolenia ratunkowe, przeprawowe, samoobrony, retoryki i erystyki. Dla grup zorganizowanych opracowuje i prowadzi specjalne wyprawy i eventy. Więcej na : http://www.krzysztofpetek.pl/

Polecane artykuły

Back to top button