Brzdąc w Bibliotece: DZIEŃ KOBIET

Dziś po raz kolejny powitaliśmy naszych najmłodszych czytelników na naszych piątkowych zajęciach ,,Brzdąc w bibliotece”. Motywem przewodnim dzisiejszych zajęć był ,,Dzień Kobiet”!

Najpierw brzdące wysłuchały historii o małej dziewczynce ,,Lena” S. Serreli, która nie była pewna czy jest ładna 😉Po wysłuchaniu bajki wszystkie dzieci wiedziały, że są „ładne” bo „piękno jest wewnątrz nas”. Następnie dzieci przystąpiły do zabawy z kolorową chustą i tańców, do muzyki oraz próbowały swoich sił przy przejściu przez tor przeszkód.

Później przyszedł czas na zajęcia plastyczne. Wszyscy wspólnie przystąpili do malowania farbami makijażu i zdobienia paznokci Pani namalowanej na brystolu. Końcowy efekt był olśniewający! Następnie brzdące przyklejały  kwiaty, które same kolorowały na papierowe donice.

Zabawy było co niemiara, a my już nie możemy się doczekać kolejnych zajęć z naszymi brzdącami!