Brzdąc w Bibliotece: DZIEŃ DZIECKA

Czy dzień dziecka nie powinien być codziennie? W końcu to dzieci są na świecie najwspanialsze! Biblioteka o dzieciach nigdy nie zapomina i właśnie dziś świętowaliśmy Dzień Dziecka z naszymi brzdącami. Przeczytałyśmy bajeczkę o Plastusiu (Drodzy dorośli, pamiętacie Plastusia ze swojego dzieciństwa?), pobawiłyśmy się chustą i podrzucałyśmy kolorowe balony i na chuście, i bez niej. Ozdobiłyśmy bibliotekę balonową girlandą i dużo tańczyłyśmy. Wszyscy kilka razy dali radę przejść przez tor przeszkód, rzucałyśmy woreczkami do celu i przechodziłyśmy z piłkami przez kręte tunele. Najlepsza zabawa na placu zabaw, to zabawa w piaskownicy, więc i w bibliotece pobawiłyśmy się piaskiem kinetycznym. A na koniec słodki poczęstunek i buszowanie po bibliotece. Wszystkim dzieciom, i tym małym, i tym dużym, a nawet tym całkiem dorosłym, składamy najlepsze życzenia!