Brzdąc w Bibliotece: Dzień Babci i Dzień Dziadka

Co roku, w styczniu obchodzimy wyjątkowe święta: Dzień Babci i Dzień  Dziadka  i to właśnie, był temat przewodni spotkania z cyklu „Brzdąc w bibliotece”, które odbyło się w piątek. Na zajęciach mali czytelnicy wraz z rodzicami wysłuchali bajki pt.: „Dzień na wsi” Doroty Skwark, pomagali dziadkom pozamiatać  podwórko oraz pozbierać jajka.  Były również zabawy z chustą animacyjną, tańce, śpiewy, nawijanie włóczki oraz przechodzenie przez płotek. Nie mogło zabraknąć kwiatów dla babci i krawatów dla dziadka. Najwięcej radości sprawiło dzieciom tworzenie pięknych laurek, które z pewnością będą miłym upominkiem dla wszystkich babć i dziadków.

Dział Dziecięco-Młodzieżowy