Zostań Super Czytelnikiem roku 2023

Dział Dziecięco-Młodzieżowy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Strzegom zaprasza dzieci i młodzież od 1 do 15 roku życia, do wzięcia udziału w nowej akcji czytelniczej „Zostań Super Czytelnikiem”.

Aby dołączyć do akcji należy zapoznać się z regulaminem, pobrać w dziale dziecięco-młodzieżowym Kartę Czytelnika oraz regularnie odwiedzać naszą Bibliotekę. Każda osoba, która przystąpi do akcji, począwszy od 16 stycznia 2023 do 31 grudnia 2023 roku, podczas wypożyczania książek otrzyma pieczątkę na Kracie Czytelnika. W ciągu miesiąca można uzyskać dwie pieczątki.

Osoby, które przez cały rok kalendarzowy 2023 uzbierają wszystkie lub większość pieczątek zdobędą tytuł „Super Czytelnika”, otrzymają dyplom oraz nagrodę książkową. Rozstrzygnięcie i podsumowanie akcji „Zostań Super Czytelnikiem” odbędzie się w grudniu 2023 r. podczas Gali Super Czytelników w budynku Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Strzegom.

Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do naszej akcji oraz regularnego odwiedzania naszej Biblioteki.

Dział Dziecięco-Młodzieżowy