Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

Pisarz bajek dla dzieci Wiesławem Drabikiem autor ponad dwustu pięćdziesięciu bajeczek dla dzieci

W dniu 10 czerwca br. Biblioteka Publiczna w Strzegomiu zorganizowała spotkanie autorskie z pisarzem bajek dla dzieci Wiesławem Drabikiem autorem ponad dwustu pięćdziesięciu bajeczek dla dzieci.

Spotkanie odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu, w którym udział wzięło około 60 dzieci.

Podczas spotkania dzieci w skupieniu słuchały o tym, jak powstaje książka – od pomysłu do jej wydruku. Zabawne fragmenty bajek czytane przez autora wzbudzały wiele entuzjazmu i radości wśród uczestników, a odgadywane i dopowiadane przez nie głośno rymy, odgadywanie zagadek – nagradzane były książeczkami i zakładkami. Za spotkanie pisarzowi podziękowali uczniowie wręczając mu kosz z kwiatami. Na zakończenie autor rozdawał autografy w zakupionych przez dzieci bajeczkach.

Zapraszamy do wypożyczania pięknie ilustrowanych książek Wiesława Drabika w naszych bibliotekach.

Agata Sztanderap.o. Dyrektora Biblioteki Publicznej w Strzegomiu