Nowości wydawnicze, książki dla dzieci i młodzieży z Ukrainy w Bibliotece w Jaroszowie

Zapraszamy do Biblioteki w Jaroszowie, która wzbogaciła swój księgozbiór o nowości wydawnicze. Znajdują się tu książki, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy lubią mroczną literaturę oraz tą, przy której można się rozmarzyć. Wśród oferowanych nowości wydawniczych można znaleźć książki autorstwa Kingi Wójcik, Nataszy Sochy oraz Johna Grishama.

Warto również wspomnieć, że do biblioteki trafiły książki dla dzieci i młodzieży z Ukrainy, które rosyjska agresja zmusiła do opuszczenia domów.

Zapraszamy do zapoznania się z księgozbiorem!

Karolina Senczyna

w Jaroszowie