KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI POD HASŁEM „BOHATEROWIE KONOPNICKIEJ”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Strzegom im. Elizy Orzeszkowej

ogłasza

KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI

pod hasłem:

„Bohaterowie Konopnickiej”

1. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do czytania książek, a także popularyzacja literatury dziecięcej i wspieranie działań twórczych dzieci w różnych formach aktywności.
  2. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Strzegom  Dział Dziecięco-Młodzieżowy  oraz Czytelnia.
  3. W konkursie wziąć udział mogą wszystkie dzieci z Gminy Strzegom w wieku do 10 lat. Prace będą podzielone wg kategorii wiekowych ustalonych przez Organizatora.
  4. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie wybranego bohatera z utworów Marii Konopnickiej. Pracę można wykonać dowolną techniką. Prace prosimy wykonać na kartce z bloku technicznego formacie A3.
  5. Każda praca powinna być obowiązkowo oznaczona metryczką (Imię i nazwisko autora pracy, imię przedstawionego bohatera oraz tytuł książki z której pochodzi (Załącznik 1) Do pracy musi być dołączone oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna (Załącznik 2.).

Termin i miejsce składania prac  30 września2022r.

Dział Dziecięco-Młodzieżowy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy  Strzegom, ul. Świdnicka 21-23

1. Rozstrzygnięcie konkursu 15.10.2022. Laureaci otrzymają dyplom oraz nagrodę.
  2. Prawa autorskie – wykorzystanie prac: organizator BPMiGS zastrzega sobie prawo do bezpłatnej (bez wypłacania honorariów autorskich) reprodukcji prac w formie graficznej na stronie www biblioteki, w formie papierowej jako część ulotki, plakatu oraz innych publikacjach pokonkursowych mających na celu reklamę konkursu plastycznego i życia biblioteki w przestrzeni publicznej.

Zapraszamy do udziału w konkursie !!!

Regulamin konkursu Załącznik 1, 2