Brzdąc w bibliotece i zimowe zabawy

Zimowe zabawy były tematem kolejnego spotkania z cyklu „Brzdąc w bibliotece”, które odbyło się w piątek. Na zajęciach mali czytelnicy wraz z rodzicami wysłuchali bajki pt. „Zimowe zabawy” Andrzeja Górki, lepili śniegowe śnieżki, które podrzucali na śnieżnej, białej chuście. Roześmiane brzdące, po lodzie toczyły wielką śniegową kulę i ochoczo zbierały śnieg, który następnie wrzucały do przerębla. Po białych szaleństwach, dzieci wykonały  śniegowe tańce, w ramach odpoczynku. Zwieńczeniem zajęć, były własnoręcznie wykonane gwiazdki z soli. Były to ostatnie zajęcia w tym roku, na następne zapraszamy 13 stycznia 2023 r. Wszystkim naszym maluszkom  życzymy dużo zdrówka i dużo prezentów pod choinką.

Dział Dziecięco-Młodzieżowy